Browse By

Tamoe

Paradyż to firma z długą tradycją, specjalizującą się w płytkach ceramicznych. Na polskim rynku pojawiła się 27 lat temu, a obecnie klientów ma w blisko 40 innych krajach świata. Firma daje zatrudnienie 1700 osobom w naszym kraju. Przez lata praktyki Paradyż wypracował swój unikalny, rozpoznawalny styl. Jest jedną z wiodących firm na rynku ceramiki w Polsce i wciąż zdobywa nowych zwolenników szczególnie dzięki stylowym produktom. Tamoe to delikatnie pofalowane płytki, które oferuje producent do łazienek. Ich powłoka faktycznie jest nieregularna, delikatnie połyskująca.
tamoe
tamoe lazienka
Płytki sprawiają wrażenie jakby były mokre – pięknie odbijają światło. Linia została zaprojektowana w kolorach czerni, szarości i odcieni fioletów. Płytki o kwadratowym kształcie i różnych rozmiarach można dowolnie ze sobą komponować i stwarzać niepowtarzalne projekty.
tamoe kuchniazdjęcia pochodzą z plytki24.pl

Dodatkowo linia Tamoe w swojej kolekcji posiada dekoracje ścienne przedstawiające różnego rodzaju grafiki/zdjęcia, idealnie nadające się do kuchni. Mogą one posłużyć jako element dekoracyjny nad kuchenką bądź kuchennym blatem.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>