Browse By

Spokój czy zgiełk – twój wybór

Może masz już dosyć życia w całodobowym zgiełku i hałasie, do którego tak się przyzwyczaiłeś, że go już nie słyszysz? Nie chcesz już oddychać powietrzem zanieczyszczonym kurzem i spalina­mi wydzielanymi z przetaczających się po ulicach samochodów, chodzić szarymi, pozbawionymi zieleni tunelami ulic. Może nie chcesz dłużej żyć w wielkim lub małym mieście i mieszkać w blo­ku czy kamienicy?

Spokój czy zgiełk- twój wybór.jpg3

Jeśli tak, nie bój się zrobić krok do przodu i pamiętaj, że każdy człowiek ma szansę na zmianę swojego życia na lepsze. Musisz tylko podjąć decyzję. Zapewne znasz powie­dzenie o tym, że nie trudno jest działać, trudno podjąć decyzję o działaniu, bo nie jest łatwo się do niego zmusić i zdecydować się na podjęcie wyzwania.

Spokój czy zgiełk- twój wybór

Wiedz, że jeśli przezwyciężysz słabość, będziesz miał szansę zbudować dom, posadzić drzewo i… tworzyć lepsze życie dla swojej rodziny. Żyć bliżej natury, oddychać czystym lub chociaż trochę czystszym powietrzem. Patrzeć na zieleń drzew i krzewów, a nie na szare tynki i beton chodników. Zamiast hałasu, słuchać szumu drzew i śpiewu ptaków.

Spokój czy zgiełk- twój wybór.jpg1

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>